W 1993 roku historia bieliźniarskiej marki Kinga rozpoczęła się od zapału młodych ludzi, którzy przejęli specjalistyczne maszyny i wykwalifikowaną kadrę po zakończeniu działalności znanej białostockiej spółdzielni. To właśnie wtedy narodził się pomysł na rozwój tej dynamicznej marki, która do dziś zachwyca swoimi produktami.

     Jednym z głównych atutów marki Kinga jest jej niezwykłe wzornictwo, które jest rozpoznawalne zarówno wśród starszych klientek, jak i nowego pokolenia. Właścicielka Kingi osobiście akceptuje każdy model biustonosza, który wychodzi z pracowni, zapewniając tym samym wysoką jakość i dbałość o detale.

     Dążąc do osiągnięcia doskonałości, marka Kinga zatrudnia wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy są jednymi z najlepszych w branży. W Polsce nie istnieje szkoła kształcąca technologów bielizny, dlatego Kinga stała się uniwersytetem dla kadr z kraju i zagranicy. Dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej, firma stała się jednym z najbardziej rozwiniętych technologicznie przedsiębiorstw w Polsce, a być może nawet w Europie.

     Jakość to nieodłączny element filozofii marki Kinga. Firma odważnie podpisuje swoje produkty jako "Made in Poland", co świadczy o pełnej produkcji w kraju. Właścicielka Kingi uważa, że troska o produkt jest niezwykle ważna. Dlatego na każdym etapie produkcji zaangażowany jest sztab wyspecjalizowanych fachowców zarówno z Polski, jak i zagranicy, którzy dbają o każdy szczegół, jednocześnie słuchając opinii klientek.

     Po ponad dwudziestu latach istnienia na rynku bielizny, Kinga może z dumą powiedzieć, że ma swój własny, rozpoznawalny design. Klientki doceniają niepowtarzalne wzornictwo i często wracają po kolejne modele. Firma regularnie prezentuje nowe kolekcje, które są przygotowywane z dwuletnim wyprzedzeniem. Obecność na Targach Bielizny w Paryżu przez wiele lat potwierdza znajomość najnowszych trendów. Dzięki temu Kinga zawsze oferuje klientkom bieliznę modną w danym sezonie.

       Podsumowując, marka Kinga to doskonałe połączenie tradycji, jakości i nowoczesności. Jej historia rozpoczęła się od pasji i zapału, a dziś jest jednym z czołowych producentów bielizny w Polsce. Każdy model bielizny jest starannie zaprojektowany i wykonany z dbałością o każdy detal, gwarantując klientkom doskonały wygląd i komfort noszenia. Kinga to marka, która nieustannie podkreśla swoje polskie korzenie, dumnie podpisując swoje produkty jako "Made in Poland".