• Producent - Ava Lingerie

Producent damskiej bielizny AVA Sp. z o.o. to firma z rodzinnymi tradycjami działająca nieprzerwanie od 1998 roku i tworząca łącznie ponad 200 stanowisk pracy. Celem firmy jest nieustanny rozwój, poszerzanie oferty oraz podnoszenie jakości produktów.

Bielizna marki AVA jest projektowana z myślą o potrzebach klientek. Misją jest zapewnienie jak najwyższego komfortu użytkowniczkom, dlatego też nieustannie poszukiwane są nowe rozwiązania i konstrukcje, które sprawdzane są w gronie testerek. Kolekcje to nie tylko biustonosze i figi, ale również wysokiej klasy stroje kąpielowe. Każda z Pań, bez względu na figurę, znajdzie w naszej ofercie właściwy dla siebie produkt, wszystkie modele oferowane są w szerokiej gamie rozmiarów uzależnionej od figury kobiety. W odpowiedzi na rosnące potrzeby i zmieniające się sylwetki kobiet, wprowadzamy na rynek nowe rozmiary misek i obwodów, by trafić do jak największego grona. W tej chwili oferujemy rozmiary od 60C do 105F.

Nasza bielizna przeznaczona jest dla współczesnych kobiet, które chcą poczuć się piękne i zmysłowe. Pracuje nad tym grupa utalentowanych projektantek, które z rozmysłem wybierają subtelne dzianiny, zmysłowe hafty i koronki, wszystko najwyższej jakości. Detale zdobiące naszą bieliznę potwierdzają jak bardzo dbamy o to, aby wyroby firmy Ava były wyjątkowe i dopracowane w każdym szczególe. Dzięki wprowadzaniu na rynek szerokiej gamy nowych modeli z roku na rok zdobywamy serca coraz większej rzeszy klientek.

Zachowujemy balans pomiędzy rozwojem technologii i modernizacją, a poszanowaniem środowiska i uwzględnieniem tradycji. W związku z tym, w procesie produkcji używamy tylko najnowocześniejszych, energooszczędnych maszyn, które nie wyrządzają szkód dla środowiska. Nasze papierowe opakowania nadają się w 100% do ponownego przetworzenia, a dodatkowo odprowadzamy z obiegu surowce wtórne w postaci makulatury.

  • Parametry
Brak produktów do wyświetlenia

  • Sklep zamknięty

Zapraszamy wkrótce.